Pozdrav Aničky z Rice Lake 3

Zdravím opět z Rice Lake,

za ty dva měsíce co jsem vám psala naposledy jsem toho hodně zažila. Moje první Vánoce se Santou Clausem byly vydařené. Začal nový rok a s ním i veliká zima. Kvůli sněžnému počasí nám už dvakrát rušili školu. Říkají tomu ‚sněžný den‘. Mohli jsme zůstat déle v posteli a celý den koukat na filmy a hrát hry.

Konečně nám také začal třetí term, na který jsem se už dlouho těšila. Můj školní den začíná s  Outdoor adventure ( zimní venkovní dobrodružství). Tuto hodinu mám společně s Káťou a Honzou. Náš první úkol bylo stavění sněhového přístřešku. Jako další nás čeká rybaření na zamrzlém jezeře. Užívám si také Hobbies for Life (Koníčky pro život), kde se učíme zacházet se šicím strojem. Další můj předmět je Biologie. Máme úžasného pana učitele. Jednou nám řekl, že máme zavřít oči a nastavit dlaně. Měli jsme poznat, co nám do nich vložil. Hrozně jsem se lekla, když jsem ucítila na ruce žížalu. Žížaly nám posloužily k nakrmení rybiček v akváriu.

V půlce ledna jsem se stěhovala k nové host rodině. Teď mám čtyři mladší sourozence. Jsou to tři sestry a bráška. Hailey je v prvním ročníku na střední škole, Lexi je v sedmé třídě, Lily chodí do první třídy a nejmladší je pětiletý Bergen. Všichni jsou velmi milí a je s nimi hrozná sranda. Mají sportovního ducha. Celá rodina hraje soccer a tatínek je trenér školního týmu.

Před týdnem jsme se byli s Káťou podívat na muzikál Aladin, ve kterém Honza Černý hrál hlavní roli. Musím říci, že odvedl skvělou práci a všechny ohromil svým kouzelným tenorovým zpěvem. Celkově byla hra velmi vydařená a zábavná. Už se těším na další. Obdivuji Honzovu schopnost naučit se tolik textu v angličtině zpaměti.

 

S Adamem a s Káťou jsme se rozhodli jen tak pro srandu účastnit talentové soutěže v sousedním městě. Dali jsme dohromady pár tanečních kroků z tanečních a Káťa nám k tomu překrásně zpívala. Velmi nám pomohlo publikum, které nás podpořilo svým potleskem.  Většina američanů byla ohromena Kátiným energickým zpěvem i našimi zakladními kroky chachy, jivu nebo waltzu. Závěrečnou píseň jsme tančili všichni tři a podpora obecenstva byla fantastická. Nakonec jsme vyhrali cenu diváků. Diplom, který jsme obdrželi je tak veliký, že při převozu do Čech ho budeme muset rozstřihnout na půlku, protože de do žádného kufru celý nevejde. Ale to předbíhám, čeká nás ještě necelých pět měsíců v USA plných zážitků.

 Všechny zdravím a mějte se krásně,

Anna Pachelová

Talent show

Sněhový přístřešek

Nová host rodina